O firmie

 

Czym się zajmujemy?

ARQUITECTO_LA zajmuje się profesjonalnym projektowaniem obiektów mieszkaniowych, usługowych oraz wnętrz. Wykonujemy również projekty zagospodarowania terenu. Projekty realizowane są indywidualnie- zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Projekt obejmuje inwentaryzację, rysunki techniczne oraz wizualizację rozwiązania. 

Drugim filarem naszej firmy jest projektowanie graficzne- identyfikacje wizualne firm oraz poligrafia. Naszym celem jest stworzenie kompletnego, spójnego projektu identyfikującego daną markę. Najważniejsza jest dla nas współpraca z klientem, która pozwala na połączenie naszego warsztatu, zdobytych doświadczeń i wiedzy z indywidualnymi preferencjami klienta. 

W projektowaniu architektonicznym oraz graficznym kierujemy się tymi samymi zasadami- wyczuciem estetyki, funkcją wykonywanego dzieła oraz indywidualnym podejściem do wykonywanego projektu. 

Dobrze zaprojektowane!

Wierzymy, że dobrze zaprojektowany budynek, czasem same jego wnętrze, kreuje pozytywne emocje, energię do działania. Na etapie projektu, przy współpracy z klientem, jesteśmy w stanie wyeliminować niechciane elementy, które mogłyby sprawiać uciążliwość w korzystaniu z domu czy mieszkania. Dobrze zaprojektowany, przemyślany obiekt będzie w 100 % odpowiadał jego użytkownikom.

Postaw na grafikę! 

Często nie zdajemy sobie sprawy jak silnym czynnikiem może być identyfikacja wizualna firmy. To nie tylko dobrze zaprojektowane wizytówki, logo czy papier firmowy. W istocie to dużo więcej. Firma oceniana jest nie tylko przez pryzmat referencji, jak również tego jak wygląda. Jej profesjonalizm weryfikowany jest także przy pomocy oceny wyglądu pisma firmowego czy wizytówki. Mając świadomość tego faktu nie pozwólmy, żeby ktoś źle ocenił naszą firmę, tylko ze względu na brak jednego czynnika- estetyki materiałów firmowych.